KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12826171
nr 1282 6171
Carl Brandt, Landskap, Signerad. Olja på duk, 47x78 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 21:11:01
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)